luni, 17 octombrie 2011

                      Draga Tata,...am atatea intrebari sa'ti pun, dar parca toate au acelasi raspuns - Tacere -.-
   Ce se petrece cu viata mea ? cu timpul meu ? cu gandirea mea de alta'data ? Unde se duc toate ? In uitare ?
Incerc sa cunosc o anumita persoana dar imi e foarte greu.Incerc sa inteleg anumite lucruri dar pur si simplu nu inteleg dar sper ca ,,ca tot ce nu'nteleg eu astazi ..voi intelege mai tarziu (:

                                                                                                                                          17.10.2011

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu