Draga Tata,...am atatea intrebari sa'ti pun, dar parca toate au acelasi raspuns - Tacere -.-
Ce se petrece cu viata mea ? cu timpul meu ? cu gandirea mea de alta'data ? Unde se duc toate ? In uitare ?
Incerc sa cunosc o anumita persoana dar imi e foarte greu.Incerc sa inteleg anumite lucruri dar pur si simplu nu inteleg dar sper ca ,,ca tot ce nu'nteleg eu astazi ..voi intelege mai tarziu (:
17.10.2011

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu